Public relations

Content Organica wyróżniona nagrodą Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców 2018

27
październik
2018

Miło jest nam poinformować, że nasza agencja marketingowa, Content Organica otrzymała nagrodę XXII edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.  Jest to największy wizerunkowy konkurs gospodarczy w Polsce z wieloletnią tradycją. Nagrody przyznaje się w siedemnastu kategoriach. Nasza firma została laureatem kategorii „Usługi dla firm i ludności”.

Nagrodę odebrał Prezes Content Organica – Karol Kotowski. Wszystko odbyło się podczas Wielkiej Gali, która miała miejsce 26 października 2018r. w warszawskim Hotelu Okęcie. Warto dodać, że organizatorem konkursu jest  Fundacja WIP WARTO IM POMÓC. Członkowie kapituły wyróżniają co roku przedsiębiorstwa, które swoim rozwojem i etyczną postawą na rynku wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

Patronami Wiktorii są takie instytucje jak m.in.: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Pracodawcy RP, Związek Powiatów Polskich. A także Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Wojewoda Lubelski, Wojewoda Mazowiecki, Wojewoda Śląski, Wojewoda Świętokrzyski i in. Było to więc duże medialne wydarzenie. Tym bardziej miło nam, że nasza firma znalazła się w gronie nominowanych i zdobyła tę prestiżową nagrodę, ponieważ wskazuje ona, że kierunek rozwoju naszej firmy jest jak najbardziej właściwy.

Dodajmy, że w tegorocznej edycji nominowano ponad 700 firm, a nagrody otrzymały 54 z nich. Znalezienie się w tym gronie jest  dla nas ogromnym wyróżnieniem, a zarazem dowodem na nasze profesjonalne działania i najwyższy poziom usług.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Umów się na rozmowę w celu dobrania najlepszych rozwiązań do realizacji Twojego projektu.

    BLOG

    Nasze ostatnie wpisy

    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.