Public relations

Content Organica patronem wystawy „Oczy szeroko zamknięte” – Joanny Walasek

7
wrzesień
2019

W dniu 6 września 2019 r. w Częstochowskiej Konduktorowni odbył się wernisaż Joanny Walasek, którego byliśmy głównym sponsorem. Wystawa zatytułowana „Oczy szeroko zamknięte”  zgromadziła tłum widzów, ciekawych obejrzenia klimatycznych aktów, podzielonych na część prawą (czarno-białą) i lewą (kolorową). Autorka prac pochodzi z Częstochowy, jednak od 10 lat mieszka na stałe na Sycylii. Zajmuje się tam zawodowo aktami, zdjęciami sensualnymi i fotografią ślubną.

Jak nam powiedziała, zawsze marzyła o tym, aby zrobić wystawę w swoim rodzinnym mieście, które nadal dla niej jest ważne. Po za tym, akty nie są często pokazywane w Częstochowie, więc byłoby to coś specjalnego. Kolejny wernisaż autorka chciałaby wystawić w Warszawie. Dodajmy od siebie, że dzięki multimediom i muzyce cała wystawa miała niesamowity, mroczny klimat. Wspierać takich artystów jak Joanna Walasek to dla nas zaszczyt i przyjemność.

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Umów się na rozmowę w celu dobrania najlepszych rozwiązań do realizacji Twojego projektu.

    BLOG

    Nasze ostatnie wpisy

    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.