Kim jesteśmy
poznaj naszą firmę

Content Organica to przede wszystkim zespół. Otwarte umysły, łączące ludzi zaangażowanych w swoją pracę połączoną z pasją.

Dzięki niej jesteśmy w stanie tworzyć kreatywne i niestandardowe rozwiązania w dziedzinie social media i całego obszaru marketingu internetowego. Posiadamy na swoim koncie ponad 10 lat doświadczenia. W tym czasie dokładnie poznaliśmy najważniejsze narzędzia marketingowe, sprawnie je wykorzystujemy i wdrażamy na potrzeby naszych klientów. Przez tę dekadę udało się nam przezwyciężyć stereotypy i wątpliwości związane z efektywnością i uzasadnieniem wykorzystania działań marketingowych. Codziennie odkrywamy nowinki ze świata techniki, które jeszcze owocniej pozwalają nam tworzyć i usprawniać kanały komunikacji między klientem i potencjalnymi odbiorcami.

Co nas
wyróżnia

Dzięki dziesiątkom zrealizowanych kampanii dla rozpoznawalnych oraz największych marek w Polsce i za granicą

Nabyliśmy rozeznania rynkowego i umiejętności dostosowania naszej oferty i możliwości technicznych do potrzeb każdego indywidualnego zlecenia. Poznanie najróżniejszych sektorów rynku, rodzajów usług i branż pozwala nam dopasować kreacje i strategie marketingowe do realiów rzeczywistej sprzedaży i zapotrzebowania na produkty naszych klientów.

Solidna analiza
Twojej firmy

Osadzenie każdego klienta w kategorii rynku w której się znajduje, pozwala nam całościowo patrzeć na wszelkie projekty, które finalizujemy.

Oprócz solidnej analizy potrafimy również puścić wodze fantazji i tworzyć kampanie inne niż pozostałe, opierając się przy tym panującym schematom. Naszym działaniom towarzyszy patrzenie w przyszłość i przewidywanie skutków działań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaplanować, w zależności od nakreślonych wcześniej założeń, długofalowe projekty z nastawieniem na sukces sprzedażowy, wizerunkowy i reklamowy.

O NAS W LICZBACH

Co nas wyróżnia?

10 +

lat
w branży

256 +

skutecznych
kampanii

120 +

zadowolonych
klientów

90 +

kreatywnych
osób w zespole

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Umów się na rozmowę w celu dobrania najlepszych rozwiązań do realizacji Twojego projektu.

    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.