Poznaj naszych klientów

“Współpracujemy od dłuższego czasu i na podstawie projektów, które razem realizowaliśmy wysoko oceniamy profesjonalizm Content Organici - mamy wielu wspólnie obsługiwanych, zadowolonych klientów.”

Robert Stalmach- CEO Newspoint Sp. z o.o.

“Byłem jednym z jej pierwszych klientów. Genialny zespół, składający się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów sprawił, iż moja średnia miesięczna sprzedaż wybranych produktów podskoczyła o 240% i dalej utrzymuje się na tym poziomie. Z czystym sercem mogę polecić Tę agencje, wszystkim tym, którzy szukają czegoś nowego, błyskotliwego i niesamowicie skutecznego na rynku. ”

Tomasz P. Sowiński- CEO TMC Polska Sp. z o.o.

“Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Content Organicą. Agencja doskonale odczytuje trendy zachodzące w social media i w Internecie oraz idealnie wykorzystuje je do opracowania strategii oraz realizacji kampanii. Skuteczność agencji potwierdzają osiągane przez nią wyniki, w tym również sprzedażowe. Dodatkowo dzięki współpracy poznaliśmy opinie naszych konsumentów oraz zrealizowaliśmy wiele ciekawych pomysłów.
Podsumowując dotychczasową współpracę mogę z czystym sumieniem polecić firmę Content Organica.”

Joanna Giemra- Group Product Manager Vitis Pharma Sp. z o. o.

“Osoby, które pracują w Content Organice to zespół doświadczonych ekspertów, których cechuje pasja, zaangażowanie w realizowane projekty oraz wiele nieszablonowych rozwiązań. Uczestniczą i optymalizują działania, są kreatywni i skuteczni.”

Magdalena Bober- Brand Manager Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o.

“Content Organica to agencja marketingowa godna polecenia. Do wszystkich tematów podchodzą z dużym profesjonalizmem, są kreatywni i duży nacisk kładą na efekty. Traktują potrzeby klienta jak najwyższy priorytet.”

Mateusz Świtalski- Świtalski i Synowie S.A.

“najwyższym poziomie. Angażują się na 100% w każde zlecenie i są przede wszystkim skuteczni. Zdecydowanie polecam!”

Agnieszka Połońska- Sales Director Agencja Qantum