Public relations

Jesteśmy sponsorem KS Częstochowianka

1
październik
2017

Content Organica to firma, która wspiera rozwój różnych podmiotów, w tym także klubów sportowych. Klub, na który postawiliśmy to KS Częstochowianka. Jest to jeden z najdłużej działających w Częstochowie klubów sportowych. Został założony przez pracowników fabryki „La Czenstochovienne”. Jego tradycje sięgają czasów przedwojennych, a za datę powstania przyjmuje się maj 1936r. Przed wybuchem II Wojny Światowej w klubie działało już kilka sekcji, w tym piłkarska, kolarska i bokserska.  Po zakończeniu wojny i znacjonalizowaniu fabryki, która odtąd nazywała się „Ceba”, klub rozwinął kolejne sekcje, w tym siatkarską.

Właśnie żeńska drużyna siatkarska miała się stać wizytówką klubu na długie lata. Mimo słabej bazy lokalowo-sportowej drużynie siatkarek udało się 3 razy (sezony 1962/63, 1964/65, 1967/68) wystąpić w najwyższej klasie rozgrywkowej, czyli ówczesnej I lidze. Obecnie siatkarki Częstochowianki z powodzeniem występują w I lidze, czyli na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!

podziękowania i referencje dla Content Organica

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Umów się na rozmowę w celu dobrania najlepszych rozwiązań do realizacji Twojego projektu.

    BLOG

    Nasze ostatnie wpisy

    Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.